Mokinių priėmimas į mokyklą

Mokinių priėmimas į Vilniaus Šilo ugdymo centrą 2024-2025 mokslo metams

Nuo kovo 1 d. prasideda elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas 2024-2025 mokslo metams. Elektroninius prašymus bus galima teikti iki gegužės 31 dienos.

Pateikti prašymą yra paprasta ir patogu – tereikia užsiregistruoti svietimas.vilnius.lt, jungiantis per elektroninę bankininkystę ar kitą el. atpažinimo priemonę.

Svarbiausi akcentai pildant el. prašymą:

• E sistemoje užpildyti prašymai automatiškai perduodami nagrinėti visoms prašyme nurodytoms mokykloms, kurios toliau organizuoja priėmimą.

• Jei mokykla gaus daugiau prašymų, nei gali priimti mokinių, vadovausis Apraše nustatytais pirmumo ir priėmimo be eilės kriterijais

• Pavyzdžiui, pirmumo kriterijai taikomi: našlaičiams, vaikams, daugiavaikių šeimų vaikams, dvynukams ir kt., taip pat vaikams, kurių vieno iš tėvų ir paties vaiko deklaruota gyvenamoji vieta toje teritorijoje yra nuo dvejų iki šešerių metų.

• Ugdymo įstaigų kvietimai bus siunčiami birželio pradžioje. Taip pat tėvai informuojami atskiru pranešimu į jų nurodytą el. pašto adresą. Mokinio atstovai turės patvirtinti vieną iš gautų kvietimų priėmimo e. sistemoje ir pasirašyti el. sutartį su ugdymo įstaiga.

• Kviečiamų mokinių sąrašus pagal jiems priskirtą unikalų registracijos kodą (MOK-0000) tėvai galės matyti mokyklos svetainėje.

• Aktuali informacija dėl priėmimo e. sistemoje prieinama viešai visiems vilniečiams interneto svetainės vilnius.ltskiltyje bendrasis ugdymas.

VILNIAUS ŠILO UGDYMO CENTRO MOKINIŲ PRIĖMIMO 2024 – 2025 MOKSLO METAMS KOMISIJOS SUDĖTIS

• Pirmininkė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui SIGITA BAJERČIŪTĖ;

• sekretorė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui JURGA KLIMKIENĖ;

• prašymų administratorė – raštinės vedėja MONIKA VAŠKEVIČIŪTĖ;

Nariai:

• mokytoja RŪTA BAGDONAVIČIENĖ,

• mokytoja JOLANTA JARAMINIENĖ,

• auklėtoja LIOLITA ANDRIUŠKEVIČIENĖ.

Iškilus klausimams, skambinkite pavaduotojai ugdymui Sigitai Bajerčiūtei telefonu (tel.: 8 669 27351) arba rašykite e.paštu:  silo.pavaduotoja@gmail.com