DRAUGYSTĖS TILTAI

Alt Text

Kovo 21. SĮD klasė kartu su mokytoja Jolanta bei socialine pedagoge Ilona ir Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos 3c kl. su mokytoja Gabriele dalyvavo bendradarbiavimo projekte “Draugystės tiltai”. Progimnazijos mokiniai susipažino su ugdymo centro aplinka, mokiniais, dalyvavo bendradarbiavimą ir komandinį darbą skatinančiose veiklose. Susitikimo pradžioje mokiniai susipažino, prisistatė bei pasiskirstė komandomis. Mokiniams buvo paruoštos užduotys, kurių metu jie turėjo galimybę geriau pažinti vieni kitus. Komandos dalyvavo velykinėje viktorinoje, kurios metu sužinojo ne tik naudingos ir įdomios informacijos, bet ir bendradarbiavo, padėjo vieni kitiems, taip atskleisdami savo stipriąsias savybes. Integruotų veiklų pabaigoje mokiniai turėjo galimybę pasidžiaugti smagiais žaidimais kieme.