Image

Mokyklos naujienos

Netylėk, pranešk apie patyčias – Mokykloje įdiegta elektroninė „PATYČIŲ DĖŽUTĖ“!

Netylėk, pranešk apie patyčias – Mokykloje įdiegta elektroninė „PATYČIŲ DĖŽUTĖ“!
This image for Image Layouts addon

Patyčių DĖŽUTĖ

„Patyčių dėžutės“ pagalba Vilniaus Šilo mokyklos mokiniai, tėvai ir mokytojai gali saugiai, greitai ir visiškai anonimiškai pranešti apie patiriamas ar pastebėtas patyčias. Gali pranešti ne tik apie save, bet ir apie savo draugą, pedagogą arba kitą mokyklos bendruomenės narį, kuris kenčia ir patiria patyčias arba pats tyčiojasi.

Pildant pranešimą apie patyčias reikia nurodyti žmogaus, kuris patyrė patyčias, bei besityčiojančio žmogaus duomenis, galimus patyčių stebėtojus, įvykio datą, vietą ir laiką. Prie pranešimo taip pat galima pridėti elektroninių patyčių ekrano nuotrauką (angl. screenshot).

Praneškite apie patyčias čia: https://patyciudezute.vilniaussilomokykla.lt/