Image

Mokyklos naujienos

„MOKYKLA – 2022”- Į PAGALBĄ MOKYTOJUI

„MOKYKLA – 2022”- Į PAGALBĄ MOKYTOJUI

“MOKYKLA-2022” – švietimo inovacijų paroda. Šių metų tema – „Pasaulis keičiasi, o tu?“

Vilniaus Šilo mokykla drauge su Lietuvos, Estijos, Kipro, Norvegijos ir Prancūzijos ugdymo bei verslo įstaigomis įgyvendina Europos Sąjungos finansuojamą strateginių partnerysčių inovacijų projektą „Erasmus+“ KA229 projektą „Start learning box“ (liet. „Sėkminga pradžios dėžė“), kurio metu kuriama mokymosi priemonės 6– 7 metų vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų. Ši inovatyvi priemonė parengta pagal integruoto ugdymo modelį, ji padės vaikams, mokytojams įgyvendinti įtraukiojo ugdymo idėjas.
Priemonė „Start learning box“ (liet. „Sėkminga pradžios dėžė“) sulaukė didelio susidomėjimo, švietimo bendruomenės palaikymo.
Plačiau Vilniaus Šilo mokyklos pedagogų sukurta priemonė bus pristatyta balandžio 21 d. Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.
Erasmus