Image

Mokyklos naujienos

Konferencija ,,Mokinių teisė į pareigas”

Konferencija ,,Mokinių teisė į pareigas”
Alt Text

Gegužės 16 d. Centro mokiniai kartu su socialine pedagoge ir IT mokytoja Ilona, dalyvavo konferencijoje “Mokinių teisė į pareigas”. Kartu su mokytoja mokiniai sukūrė ir suprogramavo interaktyvų pristatymą “Mes visi skirtingi, bet turime vienodas teises ir pareigas”, taip pat pristatė pranešimą šia tema. Kartu su progimnazijos mokiniais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu išmargino marškinėlius konferencijos tematika. Marškinėliai bus padovanoti Sos kaimo vaikams.  Po renginio susipažino su progimnazijos erdvėmis, lankėsi FabLab dirbtuvėse ir 3c kl. mokinių pamokoje. Didžiuojamės mūsų mokiniais, kurie puikiai pasirodė konferencijoje, pristatė originalų darbą ir sulaukė daug aplodismentų.