Image

Mokyklos naujienos

KITOKS’23 NEREGĖTAS PASAULIS

KITOKS’23 NEREGĖTAS PASAULIS

KITOKS’23
NEREGĖTAS PASAULIS

Šilo mokyklos mokiniai dalyvavo jau dvyliktą kartą vyksiančiame Menų spaustuvės organizuojamame tarptautiniame vaikų ir jaunimo festivalyje KITOKS’23! Šis vaikams ir jaunimui skirtas festivalis yra vienas pirmųjų ir vienas didžiausių Lietuvoje festivalis, pristatantis netradicinius, šiuolaikinius scenos menus 0-18 metų žiūrovams.

Šilo mokyklos mokiniai dalyvavo įtraukaus šokio spektaklyje vaikams neregiams ir silpnaregiams. Šis spektaklis išskirtinis, nes regos negalią turintiems vaikams leidžia patirti šokį per judesį, lytėjimą ir muziką. Pamatyti pasaulį rankomis ir širdimi. Pajusti šokį kvėpuojant ir liečiant. Laikytis atstumo apkabinant ir prisiglaudžiant.

„Neregėtas pasaulis“ yra kupinas įvairiausių judesių, spalvų ir paviršių, žadinančių mažylių pojūčius ir ugdančių jų gebėjimą pastebėti detales, iš detalių jungti visumą ir kūrybiškai reaguoti į šokėjų siūlomas idėjas. Spektaklis kvietė vaikus tapti aktyviais veiksmo dalyviais.

Renginys apmokėtas Šilo mokyklos rėmėjų lėšomis.