Image

Mokyklos naujienos

ERASMUS+ projektas ,,Discover Europe through music“

ERASMUS+ projektas ,,Discover Europe through music“
Alt Text

Aštuoni Šilo ugdymo centro mokiniai, penki mokytojai Lenkijoje, Poronino mieste, kaip partneriai,  dalyvavo Erasmus+ projekte, ,,Discover Europe through music” (,,Atrask Europą per muziką”), akreditacijos Nr. 2023-1-PL01-KA152-YOU-000140767. Kartu su mūsų centru šiame projekte dalyvavo mokiniai iš Lenkijos Gižycko ir Turkijos Izmiro miestų.

Muzika mus visus sujungia. Kartais nereikia mokėti kalbos, kad galėtum bendrauti ir puikiai jaustis. Dalyvavimas projekte suteikė puikią galimybę mokiniams tobulėti, susirasti naujų draugų, kartu dalyvauti įvairiuose muzikos terapijos užsiėmimuose, dainuoti, groti įvairiais muzikos instrumentais pasineriant į terapinę muzikos galią.